NJSIAA CENTRAL SECTIONAL 150 TIMES OF THE DAY
These times are the top 150 times from all the races run at the Central Jersey Sectional Meet.
GIRLS TOP 150
Scullion's Timing Hy-Tek's MEET MANAGER
10/28/00 1:27 PM NJSIAA/Star-Ledger Cross-Country
Championships - Central Section
Holmdel Park Beth Moroney - Meet Director - Saturday 10/28/00
RANK COMP# ATHLETE YR SCHOOL SEED TIME
==== ===== ========================= === ========================= ===========
1 Ty Jensen 12 MARLBORO * 16:41.50
2 Israel Rodriguez 12 RED BANK REGIONAL HS * 16:44.50
3 Dan Harding 11 OLD BRIDGE H.S. * 16:45.10
4 Brian Donovan 12 EAST BRUNSWICK HIGH SCH * 16:46.10
5 Joe Davidson 11 HOPEWELL VALLEY * 16:54.70
6 Jeremy Klapper HIGHTSTOWN * 16:56.20
7 Edwin Puello 12 OCEAN TOWNSHIP * 16:59.40
8 Brian Richards 12 HUNTERDON CENTRAL * 17:01.00
9 Matt McDonough NORTH HUNTERDON * 17:02.20
10 Isreal Payan 11 COLTS NECK * 17:04.50
11 Jonathan Fox 10 HUNTERDON CENTRAL * 17:06.70
12 Rich Lafergola 10 OLD BRIDGE H.S. * 17:07.30
13 Brian Derasmo 12 MIDDLETOWN NORTH * 17:07.50
14 Jovannie Cortez 10 RED BANK REGIONAL HS * 17:07.80
15 Erik Brown 11 MONMOUTH REGIONAL * 17:07.90
16 Ryan Bennett 10 OLD BRIDGE H.S. * 17:10.70
17 Chris Repka HIGHTSTOWN * 17:12.20
18 Brian Scott 11 WEST WINDSOR-PLAINS NORTH* 17:12.70
19 Jeremy Solomon 12 EDISON HIGH SCHOOL * 17:13.50
20 Mark Rabinowitz 12 OLD BRIDGE H.S. * 17:13.70
21 Dave Tidey 12 BRIDGEWATER-RARITAN * 17:14.00
22 Danny Ciambrone 10 MIDDLETOWN SOUTH * 17:15.00
23 Brian Fraser 10 HUNTERDON CENTRAL * 17:15.00
24 Jorge Ventura 11 COLTS NECK * 17:15.00
25 Jonathan Erwin RUMSON-FAIR HAVEN * 17:17.40
26 Nick Vaccaro HILLSBOROUGH * 17:19.40
27 Mike Klueber HILLSBOROUGH * 17:20.20
28 Christopher Pannone 09 HUNTERDON CENTRAL * 17:20.40
29 Matthew Randal 11 SOUTH BRUNSWICK H.S. * 17:21.00
30 Craig Segal 11 HOLMDEL * 17:21.70
31 Joseph Clabby RUMSON-FAIR HAVEN * 17:23.20
32 Eddie Jimenez 11 OLD BRIDGE H.S. * 17:23.60
33 Scott Vorwerk 11 ALLENTOWN HIGH SCHOOL * 17:24.60
34 Donald Emanuel SOMERVILLE * 17:25.90
35 Michael Olsen 11 EDISON HIGH SCHOOL * 17:27.30
36 Christopher Rump RUMSON-FAIR HAVEN * 17:27.90
37 Matt Forys 10 HOWELL HIGH SCHOOL * 17:29.40
38 Andrew Reinold 01 MATAWAN REGIONAL HIGH SCH* 17:31.90
39 Marty Walsh 11 MIDDLETOWN SOUTH * 17:31.90
40 William Hurst 02 MATAWAN REGIONAL HIGH SCH* 17:32.50
41 Gabe Barrial 12 EDISON HIGH SCHOOL * 17:32.90
42 David Andril 12 HOLMDEL * 17:33.00
43 Andrew Casella 12 HUNTERDON CENTRAL * 17:35.40
44 Henk Bruins 12 ALLENTOWN HIGH SCHOOL * 17:35.90
45 Mike Cerchia 10 HOWELL HIGH SCHOOL * 17:37.80
46 Doug Thomasey 12 MIDDLESEX HIGH SCHOOL * 17:40.30
47 Brad Ellis 12 BRIDGEWATER-RARITAN * 17:40.70
48 Andrew Ranson EWING HIGH SCHOOL * 17:42.00
49 Sean Rath 11 MIDDLETOWN SOUTH * 17:42.80
50 Justin Marquez 11 OLD BRIDGE H.S. * 17:43.80
51 Tim Morgan 11 SOUTH PLAINFIELD HIGH * 17:44.90
52 Kevin Roman EWING HIGH SCHOOL * 17:45.20
53 Chris Carroll 12 LAWRENCE HIGH SCHOOL * 17:45.50
54 Drew Biri 11 SOUTH BRUNSWICK H.S. * 17:46.00
55 Marc Altenau 10 SHORE REGIONAL HS * 17:47.60
56 Sam Hetzel 10 METUCHEN HIGH SCHOOL * 17:48.40
57 Billy Kelly MANASQUAN HIGH SCHOOL * 17:50.00
58 Matt Strohl SOMERVILLE * 17:51.50
59 Kyle Brown MANASQUAN HIGH SCHOOL * 17:52.30
60 Patrick Breault 11 RIDGE, BASKING RIDGE * 17:53.00
61 Will Colucci 12 SHORE REGIONAL HS * 17:55.60
62 Brandon Verrault HIGHTSTOWN * 17:56.20
63 Derek Tumolo 12 RIDGE, BASKING RIDGE * 17:57.40
64 Dan MC Donald 11 SOUTH BRUNSWICK H.S. * 17:59.40
65 Leo Vignone 10 HOLMDEL * 18:00.20
66 Ranjit Banwait 11 CARTERET * 18:00.50
67 Scott Duryea 12 BRIDGEWATER-RARITAN * 18:00.70
68 Robert Rinaldy 12 WALL TOWNSHIP * 18:00.90
69 Mike DeSIMONE 12 SOUTH PLAINFIELD HIGH * 18:01.30
70 Andrew Leimbach 10 COLTS NECK * 18:03.10
71 John Palabrica WEST WINDSOR-PLAINS SOUTH* 18:05.00
72 Paul Burke 11 OLD BRIDGE H.S. * 18:07.40
73 Sean Foran MANASQUAN HIGH SCHOOL * 18:08.50
74 Kyle Eckman 10 BRIDGEWATER-RARITAN * 18:09.90
75 Nelson Medina 12 CARTERET * 18:10.70
76 Adam Walker 10 HUNTERDON CENTRAL * 18:10.80
77 Scott Yeager 11 SOUTH BRUNSWICK H.S. * 18:11.30
78 Milo Schwab 10 HIGHLAND PARK HS * 18:11.80
79 Ryan Donovan 12 MIDDLESEX HIGH SCHOOL * 18:12.40
80 Ben Graf 10 MIDDLETOWN SOUTH * 18:13.40
81 Alex Shatskov 10 EAST BRUNSWICK HIGH SCH * 18:14.90
82 Craig Donnelly 10 MONTGOMERY HIGH SCHOOL * 18:15.50
83 Ross Bucholc 11 PISCATAWAY HIGH SCHOOL * 18:15.90
84 Andy Musser 12 FREEHOLD TOWNSHIP * 18:16.60
85 Luis Iniguez ASBURY PARK * 18:16.70
86 Greg Langley 11 RED BANK REGIONAL HS * 18:16.80
87 Matt Werner HAMILTON WEST * 18:17.80
88 Michael Carey 10 HIGHLAND PARK HS * 18:18.60
89 Evan Koslow 12 MIDDLETOWN SOUTH * 18:19.20
90 Otmar Graf 12 MIDDLETOWN SOUTH * 18:19.50
91 Chris Reed 11 FREEHOLD TOWNSHIP * 18:19.50
92 Mike Seiler 12 HOPEWELL VALLEY * 18:19.70
93 Andrew Schaffer 10 BRIDGEWATER-RARITAN * 18:19.80
94 Joel Nafey 10 BRIDGEWATER-RARITAN * 18:20.00
95 Bryan Kelly 12 SOUTH BRUNSWICK H.S. * 18:20.20
96 Jeff Herbert SOMERVILLE * 18:20.60
97 Matt Welch 12 OCEAN TOWNSHIP * 18:20.60
98 Matt Luneman HILLSBOROUGH * 18:20.90
99 Ryan Komaiko 11 HUNTERDON CENTRAL * 18:21.20
100 Joe Harms HIGHTSTOWN * 18:21.90
101 Alex Hannay 12 HOPEWELL VALLEY * 18:22.00
102 Dereck Jablonski 9 HOPEWELL VALLEY * 18:23.10
103 Eric Sarver 12 BERNARDS HIGH SCHOOL * 18:23.20
104 Vic Donovan 12 RARITAN * 18:23.40
105 Paul Merces 11 HOLMDEL * 18:23.70
106 James Coomber 10 MARLBORO * 18:23.80
107 David Giantisco 11 DELAWARE VALLEY REGIONAL * 18:24.20
108 Mark Collins 11 WEST WINDSOR-PLAINS NORTH* 18:24.50
109 Billy Plantz 11 METUCHEN HIGH SCHOOL * 18:24.90
110 matt barr 11 MANALAPAN * 18:26.30
111 Kyle Hopfensperger 10 MIDDLETOWN SOUTH * 18:26.60
112 Nate Johns 10 LAWRENCE HIGH SCHOOL * 18:27.40
113 Jim Donovan 12 RARITAN * 18:27.80
114 Brian Sims 10 KEYPORT HIGH SCHOOL * 18:30.20
115 Steve Marcin 11 DELAWARE VALLEY REGIONAL * 18:30.50
116 Pat Mazella 10 ALLENTOWN HIGH SCHOOL * 18:31.50
117 Tom Antus 12 FREEHOLD TOWNSHIP * 18:31.60
118 Aaron Beaber 12 LAWRENCE HIGH SCHOOL * 18:31.80
119 William Tang 12 HOLMDEL * 18:32.30
120 Edwin Sierra 11 MIDDLETOWN NORTH * 18:33.40
121 Matt Glynn 12 OCEAN TOWNSHIP * 18:33.50
122 Russ Zaleski HILLSBOROUGH * 18:34.50
123 Scott Pilla 9 BRIDGEWATER-RARITAN * 18:34.70
124 Kevin McGann 11 COLTS NECK * 18:35.00
125 Chad Gorka 12 MONTGOMERY HIGH SCHOOL * 18:35.70
126 Jason Kellogg 12 WATCHUNG HILLS REG. * 18:35.90
127 Chris Kim 12 STEVENS, J. P. * 18:36.40
128 Jared Lewinski HILLSBOROUGH * 18:36.60
129 Bill McBain 11 OCEAN TOWNSHIP * 18:36.90
130 Kevin Honegger 10 BERNARDS HIGH SCHOOL * 18:37.20
131 Matt DeLorenzo 12 NORTH BRUNSWICK TWP HIGH * 18:38.00
132 Joe Dockery 12 RARITAN * 18:38.60
133 Chris Bigos M HAMILTON EAST * 18:38.80
134 Nick Ginga 12 VOORHEES H.S. * 18:39.40
135 Richard Duke 12 LAWRENCE HIGH SCHOOL * 18:39.90
136 Steven Schiff 11 MANALAPAN * 18:40.40
137 Steve Ceppaluni 12 SHORE REGIONAL HS * 18:41.40
138 Raymond Ednie RUMSON-FAIR HAVEN * 18:41.90
139 Segei Pilipetskii 12 COLTS NECK * 18:42.00
140 Shane Kimmins 10 RED BANK REGIONAL HS * 18:42.60
141 Jim Gfroehrer MANASQUAN HIGH SCHOOL * 18:42.90
142 Nate Huddell 10 BOUND BROOK HIGH SCHOOL * 18:42.90
143 Corey Jordan 9 METUCHEN HIGH SCHOOL * 18:44.20
144 David Hough 10 PISCATAWAY HIGH SCHOOL * 18:44.40
145 Chris Bradley 03 MATAWAN REGIONAL HIGH SCH* 18:45.70
146 Keith Diaz 12 EDISON HIGH SCHOOL * 18:46.30
147 Kevin Bransby 11 OCEAN TOWNSHIP * 18:46.40
148 John Bolsch 12 RARITAN * 18:46.60
149 Cian Drewry 11 WATCHUNG HILLS REG. * 18:47.00
150 Christopher Poznick HAMILTON EAST * 18:47.10
Scullion's Timing Hy-Tek's MEET MANAGER
10/28/00 1:31 PM NJSIAA/Star-Ledger Cross-Country
Championships - Central Section
Holmdel Park Beth Moroney - Meet Director - Saturday 10/28/00
RANK COMP# ATHLETE YR SCHOOL SEED TIME
==== ===== ========================= === ========================= ===========
1 Shannon Hawrylo 12 HUNTERDON CENTRAL * 19:16.00
2 Julie Ullmeyer 9 SHORE REGIONAL HS * 19:28.00
3 Natalie Jones 11 HOPEWELL VALLEY * 19:46.50
4 Linda Sanders 11 OLD BRIDGE H.S. * 19:47.10
5 Christy Planner RUMSON-FAIR HAVEN * 19:49.80
6 Kristen Meyer HILLSBOROUGH * 20:04.40
7 Ashley Folchetti 9 HOLMDEL * 20:05.50
8 Whitney McNees 12 HOPEWELL VALLEY * 20:13.60
9 Alexis Vergalla 11 VOORHEES H.S. * 20:16.90
10 Sarah Rhodes 12 VOORHEES H.S. * 20:20.60
11 Megan Ruane NORTH HUNTERDON * 20:24.00
12 Shari Gorga NORTH HUNTERDON * 20:30.10
13 Lindsay Force 11 HUNTERDON CENTRAL * 20:34.20
14 Nicole Lombardy 11 MIDDLETOWN SOUTH * 20:34.20
15 Vanessa Gibens 10 WEST WINDSOR-PLAINS NORTH* 20:35.60
16 Sarah Best 9 VOORHEES H.S. * 20:40.30
17 Kate Willever 10 HOPEWELL VALLEY * 20:45.80
18 Anne O'Rane 12 SOUTH BRUNSWICK H.S. * 20:47.20
19 Jenna Fasulo 11 HUNTERDON CENTRAL * 20:47.40
20 Megan Kayser 11 MIDDLESEX HIGH SCHOOL * 20:50.00
21 Rehana Lanewala 12 HUNTERDON CENTRAL * 20:58.00
22 Mary O'Connor 9 EDISON HIGH SCHOOL * 21:01.50
23 Diana Diercksen 11 FREEHOLD TOWNSHIP * 21:08.40
24 Holly Greiner NORTH HUNTERDON * 21:14.00
25 Rebecca Gamez 12 HUNTERDON CENTRAL * 21:18.70
26 Emily Sarokhan 11 RIDGE, BASKING RIDGE * 21:18.80
27 Andrea Vasconcellos 12 MARLBORO * 21:19.30
28 Virginia Anthony 12 VOORHEES H.S. * 21:20.30
29 Lisa Zino 10 MIDDLETOWN SOUTH * 21:21.30
30 Dilshanie Perara 9 PRINCETON * 21:21.50
31 Lillian Pinault RUMSON-FAIR HAVEN * 21:28.60
32 Melanie Martin 09 HUNTERDON CENTRAL * 21:28.70
33 Grace deMarrais 9 BERNARDS HIGH SCHOOL * 21:34.10
34 Ashley McHugh 11 MONTGOMERY HIGH SCHOOL * 21:34.30
35 Jen Gaffey 11 FREEHOLD TOWNSHIP * 21:34.50
36 Jenny Krystopowicz RUMSON-FAIR HAVEN * 21:34.90
37 Julia Baratta 12 MIDDLETOWN SOUTH * 21:36.90
38 Joanna Perez 11 VOORHEES H.S. * 21:41.10
39 Nicole Dunich 12 OCEAN TOWNSHIP * 21:41.80
40 Amanda LaMarca NORTH HUNTERDON * 21:47.10
41 Sarah Seiler 10 HOPEWELL VALLEY * 21:48.70
42 Kolleen McCauley 10 MIDDLETOWN SOUTH * 21:49.10
43 Erin Enderly 9 OCEAN TOWNSHIP * 21:49.60
44 Kristen Alberts 12 FREEHOLD TOWNSHIP * 21:50.00
45 Caitlin Moscatello RUMSON-FAIR HAVEN * 21:50.40
46 Beth Phillips NORTH HUNTERDON * 21:50.40
47 Emily Forbes 11 HOPEWELL VALLEY * 21:52.70
48 Katie Archambault 11 HUNTERDON CENTRAL * 21:53.00
49 Ashley Uniszkiewicz HILLSBOROUGH * 21:53.30
50 Allison Gordon 12 OLD BRIDGE H.S. * 21:53.50
51 Ashley Liberatore 11 COLTS NECK * 21:53.60
52 Lianne Price 10 COLTS NECK * 21:55.90
53 Alison Major 11 SHORE REGIONAL HS * 21:59.70
54 Christine George 10 PISCATAWAY HIGH SCHOOL * 22:01.00
55 Kim Philhower 10 RIDGE, BASKING RIDGE * 22:04.00
56 Emily Bauer 11 HOLMDEL * 22:04.20
57 Sheila Ernst 11 MIDDLETOWN SOUTH * 22:06.00
58 Katharina Zeschky 09 LAWRENCE HIGH SCHOOL * 22:07.20
59 Daisy Gomez HILLSBOROUGH * 22:07.80
60 Haye Rinbold HIGHTSTOWN * 22:07.90
61 Jennifer Gillen 11 RARITAN * 22:08.60
62 Taylor Cocalis 12 RED BANK REGIONAL HS * 22:10.00
63 Lindsay Dike 11 MIDDLETOWN SOUTH * 22:11.80
64 Cathleen Dale 11 SOMERVILLE * 22:11.90
65 Rachel Van Horn HAMILTON EAST * 22:12.30
66 Latisha Brown 11 KEYPORT HIGH SCHOOL * 22:12.70
67 Carley Schlamowitz 9 HOPEWELL VALLEY * 22:12.70
68 Sarah Peterson 12 MONTGOMERY HIGH SCHOOL * 22:13.30
69 Kristyn MC Grath 12 SOUTH BRUNSWICK H.S. * 22:18.50
70 Jackie Muscente 12 HOPEWELL VALLEY * 22:18.50
71 Kiyomi Urbas 12 RIDGE, BASKING RIDGE * 22:18.70
72 Teresa Mancini 11 SHORE REGIONAL HS * 22:21.40
73 Laura Edwards 10 MIDDLETOWN NORTH * 22:25.00
74 Jennifer Purdy HAMILTON WEST * 22:25.50
75 Joan Puchalski 10 METUCHEN HIGH SCHOOL * 22:26.00
76 Megan Heavey 10 OCEAN TOWNSHIP * 22:27.00
77 Caitlin Macaulay 11 MIDDLESEX HIGH SCHOOL * 22:27.40
78 Jessica Tsai HILLSBOROUGH * 22:28.20
79 Erinn Goldenberg 11 EAST BRUNSWICK HIGH SCH * 22:28.80
80 Linda Sinni 10 RIDGE, BASKING RIDGE * 22:36.70
81 Megan Senske NORTH HUNTERDON * 22:37.40
82 kristin caburis 10 HOWELL HIGH SCHOOL * 22:38.10
83 Lisa Span HIGHTSTOWN * 22:40.10
84 Morgan Detura 9 VOORHEES H.S. * 22:41.30
85 Colleen Goodwin 12 LAWRENCE HIGH SCHOOL * 22:41.30
86 Chelsea Stratowski 09 SPOTSWOOD HIGH SCHOOL * 22:44.40
87 Lauren Farrell 10 ALLENTOWN HIGH SCHOOL * 22:45.90
88 Jeanette Franko METUCHEN HIGH SCHOOL * 22:46.20
89 leslie holleran 10 HOWELL HIGH SCHOOL * 22:47.40
90 Laura Hayden 9 SHORE REGIONAL HS * 22:50.80
91 Shana Reed FR KEANSBURG * 22:51.10
92 Christine Brower 12 STEVENS, J. P. * 22:52.00
93 Courtney Treut 12 VOORHEES H.S. * 22:53.00
94 Valerie Staub 10 EAST BRUNSWICK HIGH SCH * 22:54.60
95 Christine Nystrom 10 MONTGOMERY HIGH SCHOOL * 22:54.90
96 Meghan Dougherty 12 RIDGE, BASKING RIDGE * 22:55.90
97 Heather Rechtorovich 09 CARTERET * 22:56.40
98 Kimberly Nnanna 12 FRANKLIN HIGH SCHOOL * 22:58.00
99 Pam Stramaglia 11 BRIDGEWATER-RARITAN * 22:58.30
100 Alicia Cruz 12 EAST BRUNSWICK HIGH SCH * 22:58.60
101 Nicole Mann 10 ALLENTOWN HIGH SCHOOL * 23:00.10
102 Emily Senerth 12 LAWRENCE HIGH SCHOOL * 23:00.50
103 Jenifer Didik 11 SAYREVILLE WAR MEMORIAL * 23:01.60
104 Heather Shapiro 12 BERNARDS HIGH SCHOOL * 23:02.30
105 Gwen Doyle NORTH HUNTERDON * 23:04.70
106 Dimple Trivedi 12 STEVENS, J. P. * 23:07.20
107 Amanda Walzer HILLSBOROUGH * 23:07.50
108 Jennifer Robb 10 SOMERVILLE * 23:07.80
109 Stacy Ablett HILLSBOROUGH * 23:09.80
110 Rachel Helfont 11 OLD BRIDGE H.S. * 23:11.30
111 Kate Lawler HIGHTSTOWN * 23:12.40
112 Casey Shoenlank 11 RED BANK REGIONAL HS * 23:14.30
113 Katie Kober 12 WATCHUNG HILLS REG. * 23:16.50
114 Emma Pinault RUMSON-FAIR HAVEN * 23:17.90
115 Michelle Livres 10 BRIDGEWATER-RARITAN * 23:18.80
116 Caitlin Mueller 10 HOLMDEL * 23:22.40
117 Christina Morris 9 SHORE REGIONAL HS * 23:25.10
118 Jessica Coopersmith 12 EAST BRUNSWICK HIGH SCH * 23:26.00
119 Jennifer Kuberiet 12 SOMERVILLE * 23:26.10
120 Melanie Paccillo 10 NORTH BRUNSWICK TWP HIGH * 23:26.10
121 Melody Yuen 12 STEVENS, J. P. * 23:27.70
122 O'Dea Parson 12 LAWRENCE HIGH SCHOOL * 23:29.30
123 Erin Carrigg 12 MIDDLETOWN NORTH * 23:29.70
124 Angela Koan 9 BRIDGEWATER-RARITAN * 23:31.70
125 Alissa Van Deventer RUMSON-FAIR HAVEN * 23:34.10
126 kim kunkel 12 HOWELL HIGH SCHOOL * 23:34.20
127 Christine Boehm 11 WATCHUNG HILLS REG. * 23:35.90
128 Renata Stepanov 11 HIGHLAND PARK HS * 23:36.40
129 Jackie Chew 12 LAWRENCE HIGH SCHOOL * 23:36.70
130 Christina Evans 10 SPOTSWOOD HIGH SCHOOL * 23:37.20
131 Katie Czajkowski HAMILTON EAST * 23:37.40
132 Jenn Raleigh 11 BRIDGEWATER-RARITAN * 23:37.90
133 Jenn Larsen 12 DELAWARE VALLEY REGIONAL * 23:38.20
134 Dana Burke 10 ALLENTOWN HIGH SCHOOL * 23:39.40
135 Marietta Knight 12 BRIDGEWATER-RARITAN * 23:39.40
136 Jamie Squillare 12 COLTS NECK * 23:39.80
137 Lauren Kerensky 11 OCEAN TOWNSHIP * 23:40.80
138 Katy Pereira 12 WEST WINDSOR-PLAINS SOUTH* 23:40.90
139 Becky Ostrosky 12 EAST BRUNSWICK HIGH SCH * 23:42.30
140 Kelly McDermott 10 PISCATAWAY HIGH SCHOOL * 23:43.10
141 Megan Drapkin 11 MATAWAN REGIONAL HIGH SCH* 23:43.60
142 Deborah Abelon 10 MARLBORO * 23:43.90
143 Sejal Patel 11 SOUTH BRUNSWICK H.S. * 23:44.20
144 Sabrina Sanchez 09 WOODBRIDGE HIGH SCHOOL * 23:44.80
145 Danielle Kochie HIGHTSTOWN * 23:46.10
146 Jessica Irving 10 MONTGOMERY HIGH SCHOOL * 23:46.30
147 Alena Yarakhnovich 12 PISCATAWAY HIGH SCHOOL * 23:49.40
148 Amanda Hartnack 11 WOODBRIDGE HIGH SCHOOL * 23:49.60
149 Maryellen Collins 11 METUCHEN HIGH SCHOOL * 23:50.20
150 Jessica Reid 10 HAMILTON NORTH * 23:51.90
RETURN TO RESULT MENU
RETURN TO HOME PAGE